Iznenadjujuca vest za nase udruzenje... Smenjivati coveka koji stvarno radi na popularizaciji astronomije? Ne zelimo da vredjamo druga udruzenja, ali neka postoje samo na papiru i zele ovako nesto. Ko bi se setio za malo mesto kao sto je Vlasotince, dosao sa svojom opremom u ime Saveza, napravio nekoliko posmatranja, predavanja, doneo izlozbu astrofotografija? Mozda nismo u pravu, ali ovo je neracionalno.
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 1 dan ranije
  • Duca said More
    Kako uski signal sa zemlje stigne do... 1 dan ranije
  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 2 dana ranije
  • Драган Танаскоски said More
    To sam davno primetio i često... 2 dana ranije
  • Duca said More
    Većina putuje isključivo zato da... 3 dana ranije

Foto...