Komentari

ISS - u Maju

Postovani, Da li mozete da postavite podatak u kalendar o danu u maju kada ce se ISS nabolje videti izbad Beograda: - 14. maj - Mag: -2,3 - Vreme: 20:28:04 - Alt: 88 - Azimut: 10 (NNW) - Const. Leo Minor Nadam se da ce vasim posetiocima biti zanimljivo da posmatraju prelet. Hvala i pozdrav!
Write comment (1 Comment)

ne vjerujem

ne mogu vjerovati da moze biti smak sveta jer su ga prognozirali 2000 godine pa nije bio.....hahahhahahahahahahha to su obicne gluposti
Write comment (0 Comments)

Zalutali genije ???

Što zalutao? Ja mislim da je to upravo pravi čovek na pravom mestu!!! Bilo bi lepo da je ovakvih nastavnika više u našim školama! Nadajmo se da ćemo klince moći da upoznamo na Letenki ovog leta!
Write comment (0 Comments)

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... Pre 31 minuta
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 15 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 17 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 18 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 19 sati ranije

Foto...