Komentari

Oseka

E, da u vezi ,,oseke kvaliteta,, - i ja sam primećujem tu ,,oseku,, već neko vreme i verovali ili ne i meni smeta.Urednik svakako nije kriv zbog pomanjkanja istinski stručnih tekstova jer su se ili ljudi ulenjili ili je i nešto drugo u pitanju.Jednom smo ja i Gospodin Zorkić razgovarali o tome - naime,o činjenici da se u ovoj zemlji popularizacijom nauke bave ljudi čija profesija ili struka - nema veze s naukom.To što ja sa završenom dizajnerskom školom pozivam na akciju tipa ,,prvi Srbin u svemiru,, ili što Gospodin Zorkić održava jedan ovakav sajt iz čistog entuzijazma, govori mnogo o državi u kojoj se nalazimo.E a kada magistri i akademici neće da se ,,blamiraju,, ostaju oni ,,samouki,, ostaju amateri i entuzijasti kojima smeta nerad i žabokrečina.Po mom mišljenju bolje i to nego ništa...
Write comment (0 Comments)

Organizacija

Da li cete uskoro objaviti vise detalja o organizaciji? Kako doci i smestiti se, itd? Prvi put bih dosao na ovako okupljanje, ali mi treba malo vise detalja od 'javite se'.
Write comment (1 Comment)

Besmisleno

"U Međunarodnom sistemu mera, ubrzanje se meri u m·s -2, ali se još uvek češće koristi CGS jedinica gal" Baš me interesuje odakle je ovaj podatak, bukvalno nikada tu jedincu koja se "češće koristi" nisam video
Write comment (0 Comments)

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 16 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 18 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 19 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 20 sati ranije

Foto...