Postovani, Da li mozete da postavite podatak u kalendar o danu u maju kada ce se ISS nabolje videti izbad Beograda: - 14. maj - Mag: -2,3 - Vreme: 20:28:04 - Alt: 88 - Azimut: 10 (NNW) - Const. Leo Minor Nadam se da ce vasim posetiocima biti zanimljivo da posmatraju prelet. Hvala i pozdrav!
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 16 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 18 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 19 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 20 sati ranije

Foto...