Komentari

Nije potrebno dizati paniku

Djeluje kao govor mrznje kada optuzujes crkvu da se vraca u srednji vijek - a radi se samo o njegovom kipu, ne cjelokupnom liku i djelu. U jednom od clanaka koji se o tom slucaju mogu procitati na netu nasao sam i ove rijeci Ravasija: He said: "The time is now ripe for a fresh reconsideration of the whole Galileo case. Galileo deserves all our appreciation and gratitude." Nemoj se ljutiti, ali ne mislim da su izjave da se "crkva potiho vraca na mentalitet srednjeg vijeka" bas prikladne. Mnoge rijeci si izvukao iz konteksta - postavljanje kipa je bio tek prijedlog, niposto gotova, dogovorena stvar. Mislim da je puno korisnije financije trositi za konkretne znanstvene projekte i da se ne bi trebali uzbudjivati zbog podizanja ili nepodizanja statua.
Write comment (0 Comments)

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 13 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 16 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 16 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 18 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 19 sati ranije

Foto...