"U Međunarodnom sistemu mera, ubrzanje se meri u m·s -2, ali se još uvek češće koristi CGS jedinica gal" Baš me interesuje odakle je ovaj podatak, bukvalno nikada tu jedincu koja se "češće koristi" nisam video
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 16 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 18 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 19 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 20 sati ranije

Foto...