Komentari

dosadni ste sa ne vjeerujem

Pa vidite ove klimatske promjene pa ce te svatit da to nije samo od ozona pa ozon je probusen 20-tak godina a jesen,proljece,zima je nestala od prije 4-5 godina dodje jesen bude toplo pa od jednom padne snijeg grane se od snijega lome lisce popada zeleno ne zuto ko nekad onda 20 dana nakon snijega ugrije nosis majcu onda prije nove godine pande snijeg pa ga bude il nebude za novu onda ga ne bude po skoro cijelu zimu.Al ljeto je bar jos normalno a ostala godisnja doba otisla kurcu.U proljece padne snijeg na behar,ove godine pao snijeg a na drvecu jos zeleno lisce pa onda grane otezale od snijega i popucale na nekim drvecima po pola grana nije bilo.
Write comment (0 Comments)

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 12 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije

Foto...