Komentari

Tvorac? Kakav tvorac???

Previše neistinih tvrdnji u ovom članku... do skoro je bila tvrdnja da bi bio problem kada bi zemlja bila samo 1% bliža ili dalja od sunca... onda je neki kreacionista verovatno primetio da se zemlja svake godine približi suncu i udalji od sunca više od 1% u odnosu na srednju udaljenost... sada je to 5%... ako je 5% SAMO onda sam ja potomak Adama i Eve... ahaaaa... Zatim, čak i da je bilo šta od navedenog stvarno drugačije OPET bi nastao život! Bio bi drugačiji od ovog koji sada poznajemo ali bi ipak BIO! Život je pronadjen u apsolutno najgorim uslovima mogućim! Drugačiji je od "normalnog" ali je ipak život! Od neverovatno hladnih uslova preko neverovatno vrelih, previše kiselih, previše baznih uslova, premalo kiseonika, preveliki pritisak................ you name it... Ovaj članak mi previše smrdi na kreacioniste i njihovu "logiku"!!!
Write comment (1 Comment)

Odgovor:

Zdravo. Neznam da li si pročitao text o 'Spiralu'. Njegov projekat je bio gotov juna 1966. Na sajtovima o X-37 piše da je 'Boeing' 1999. odabran da uradi projekat za X-37. Pretpostavljam da si verovatno mislio na X-20 iz 1957. ali onda tvoje pitanje nema više smisla. Ako sam ti razrešio dilemu, biće mi drago
Write comment (0 Comments)

?

Da li to znači da se teorija drevnih astronauta shvata ozbiljnije u poslednje vreme? Pasus 'O Tvorcu' nedvosmisleno aludira na nju. Zaista lep članak...
Write comment (0 Comments)

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 13 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije

Foto...