Podrška
Šta je pošptenije? Pa, svako ima svoj stav o tome šta je to poštenje i šta je u ovom primeru poštenijie, ali sigurno je jedno: najopasnije bi bilo da ta znanja svi koriste jer bi svet vrlo brzo bio uništen. Slično je sa nuklearnom energijom: ona je vrlo korisna u rukama stabilnih i naprednih zemalja, ali je opasna u rukama terorista.


Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 8 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 11 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 11 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 13 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 14 sati ranije

Foto...