Još nešto da dodam...primetio sam uz stanicu ide i neka tačkica, tj. iza nje, ali ne znam šta bi to moglo biti ? To se vidi na svim snimcima.

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 16 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 18 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 19 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 20 sati ranije

Foto...