Pokušao sam večeras snimiti ISS ali nije sve išlo po planu...prvo sam zaboravio podesiti rezoluciju kamere pa je snimala 300x200px a ne 800x600. Onda pomoćniku nisam objasnio gde da klikne da bi počelo snimati pa sam propustio najbolji deo...onda sam kameru podesio po Regulusu, što je bilo loše jer je stanica dosta svetlija pa mi je presvetao snimak, i na kraju, kamera mi nije snimala sa dovoljnim brojem snimaka da bi slika bila oštra već je slika bila poprilično izdužena. Nisam siguran dali uopšte da kačim sliku koju sam uspeo koliko toliko da snimim...ali ovo je prvi put pa se nadam da će ubuduće biti mnogo bolje. Sledeći prelaz ni ne očekujem jer se u medjuvremenu naoblačilo.

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 11 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 13 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 14 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 15 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 17 sati ranije

Foto...