The death of the universe

"Dok gledamo u noćno nebo, zapanjeni smo time kako izgleda da je večno. Ali kako će nebo izgledati za milijardu godina? Posebna vrsta naučnika koji se zove kosmolog provodi vreme razmišljajući baš o tom pitanju. Kraj svemira je blisko povezan sa onim što se u njemu nalazi.

Uključite prevod ako vam je potreban! (dole desno) strelica

BigEnd 1

BigEnd 2

BigEnd 4 

 

 

  

 
 

Komentari

  • Baki said More
    Vrlo površan tekst. I sa aspekta... 14 sati ranije
  • Duca said More
    Kako uski signal sa zemlje stigne do... 18 sati ranije
  • Dubravka Rabrenovic said More
    Ja sam to zaista vidjela u junu, nisam... 1 dan ranije
  • Драган Танаскоски said More
    To sam davno primetio i često... 1 dan ranije
  • Duca said More
    Većina putuje isključivo zato da... 2 dana ranije

Foto...