The death of the universe

"Dok gledamo u noćno nebo, zapanjeni smo time kako izgleda da je večno. Ali kako će nebo izgledati za milijardu godina? Posebna vrsta naučnika koji se zove kosmolog provodi vreme razmišljajući baš o tom pitanju. Kraj svemira je blisko povezan sa onim što se u njemu nalazi.

Uključite prevod ako vam je potreban! (dole desno) strelica

BigEnd 1

BigEnd 2

BigEnd 4 

 

 

  

 
 

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 4 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 7 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 7 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 9 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 10 sati ranije

Foto...