Komentari

We are all bloody under the skin

Da li postoji veci ideal nego da svi ljudi, bez obzira na boju koze ili pripadnost nekoj naciji budu ujedinjeni u naporima da osvoje svemir? Kako zamisljamo prvi kontakt sa nekom vanzemaljskom civilizacijom ako pravimo granice medju nama? Molim nase drage prijatelje iz Hrvatske da ne obracaju paznju na nacionalisticka lupetanja koja ovde ostavljaju oni koje astronomija uopste i ne zanima, vec da i dalje aktivno ucestvuju u radu ovog sajta. Svima mnogo pozdrava. Naravno, fotografije su prelepe.
Write comment (0 Comments)

Eto jos sam ziv

Veliko hvala i Ljubisi a i Slavku na lepim recima podrske.Dugo nisam nista slikao pa mi se cini da sam malo zardjao,ali se trudim.Sta je sa Slavkom ne salje lepe slicice pravljene sa novim tubusom?Znam da je jako lose vreme ali se potrudi Slavko.Vedro nebo i mnogo pozdrava od Zoltana.
Write comment (0 Comments)

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 16 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije

Foto...