Komentari

SMAK SVJETA

Svi se bojiju SMAKA SVJETA cjela moja obitelj i vjeruju da će se to dogoditi 21.12.2012 godine neznamo kamo da pobjegnemo svigdje ćemo umrijeti kamo god krenemo
Write comment (0 Comments)

Otkrivanje satelita

Mogu zamisliti kako se covek osecao! Kada sam prvi put video 4 Jupiterova satelita sa svojim refrakotrom, osecao sam se kao da sam ih i sam otrkio...
Write comment (0 Comments)

Objekti dubokog neba

Pozdrav svima! Pohvaljujem Zorkićev članak u kojem su lijepo predstavljeni i ljudi i njihova astro djela. Naravno da nije mogao sve poimenice i sa radovima predstaviti jer bi to onda predstavljalo enciklopedijski članak :-) Mislim da među astronomima nema nikakvih granica osim zemlja-nebo ali je i to u savršenoj koherenciji. Primijetio sam da među astrofotkama iz Srbije nema objekata dubokoga neba a takve fotke, barem ja, volim iznad svega posmatrati i volim znati kako to domaćim ljubiteljima astrogotografije uspijeva. Ne bi bilo loše da je i to postavljeno jer sam uvjeren da ima takvih fotki i da ih svakako ima kvalitetnih.
Write comment (0 Comments)

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 16 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 2 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 2 dana ranije

Foto...