Komentari

KOČNIČARI

Baš me interesuje ko je kočio jednu tako lepu ideju 2 decenije.Zanima me i koji AD nije htelo da se priključi ovoj sjajnoj inicijativ. Pozdrav iz Pančevai
Write comment (0 Comments)

a mozda je sve to ovako bilo..

sve je ovo luk i voda. zasto su naucnici toliko uvereni u materijalizam,u fiziku,i imaju potrebu da sve definisu,uporede i povezu logickim konstantama? zato sto su teorijskim radom materijalizovali atomsku bombu?cip? mozda je ta uzrocnaposledicna veza ogranicena samo na lokalnom nivou,a mozda nas mozak i nije u stanju da detektuje sva dogadjanja i uzroke i posledice,mozda nas mozak samo obmanjuje,a realnost nije sto posto relevantna. mozda,ono sto se desava u mikro svetu nema reperkusije na makro svet kosmickih razmera. S.
Write comment (1 Comment)

Kul

Odličan tekst, pišite još malo o ponašanju kvanata pri temperaturama bliskim apsolutnoj nuli!
Write comment (0 Comments)

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 20 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 2 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 3 dana ranije

Foto...