sve je ovo luk i voda. zasto su naucnici toliko uvereni u materijalizam,u fiziku,i imaju potrebu da sve definisu,uporede i povezu logickim konstantama? zato sto su teorijskim radom materijalizovali atomsku bombu?cip? mozda je ta uzrocnaposledicna veza ogranicena samo na lokalnom nivou,a mozda nas mozak i nije u stanju da detektuje sva dogadjanja i uzroke i posledice,mozda nas mozak samo obmanjuje,a realnost nije sto posto relevantna. mozda,ono sto se desava u mikro svetu nema reperkusije na makro svet kosmickih razmera. S.
Author: Gost

Komentari

  • Baki said More
    Euklid je svemirski teleskop čija je... 21 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 dana ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 3 dana ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 3 dana ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 3 dana ranije

Foto...