Daj, posecujem ovu stranicu godinama, a sada nas bombardujes tzv. informacijama koje nemaju bas nikakvog smisla. Ovaj sajt je za astronomiju, a posetioci su ljudi koje rat ne interesuje. Molim te da nadjes drugo mesto za pisanje a nas pusti.
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 3 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 17 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 19 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 20 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 22 sati ranije

Foto...