Pa, prijatelju ja Ti savetujem da uzmeš tastaturu u ruke i sam napišeš neki članak.Inače, ova tugovanka o ,,neastronomskim,, tekstovima na ovom sajtu je već postala i pomalo dosadna.Mene to podseća na onu svakodnevnu Srpsku žalopojku kako je ,,Srba sve manje jer ne prave decu,,Pa ko ih sprečava, zar im neko brani ,,da ih prave,, ? A ista je stvar i sa tekstovima.Dakle, nisam ja Tvoj problem ili neko treći.Sedi, napiši dobar članak ( ima million odličnih sajtova /NASA,ESA,NASDA…/ sa kojih svako može da pokupi vruće vesti i ideje, to malo sredi i doda neka svoja lična umovanja i eto - autorskog teksta ) pa ćemo svi da ga čitamo, jel važi ?
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 3 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 17 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 19 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 20 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 22 sati ranije

Foto...