Dragi moji, kakve veze ima ratni film sa astronomijom i srodnim naukama? Volim Ruse, volim filmove ali ovo nadmasuje sve gluposti koje vidjam na ovom sajtu. Drzite se astronomije i hvala vam na upornosti i istrajanosti jer ste uznapedovali astronomiju u Srbiji. Nadam se da cete iskljucivo da se bavite ovom naukom i da necete vise ciniti usluge drugim saradnicima i postavljati ovakve clanke samo zato sto necija profesija ima veze za tim.
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 3 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 17 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 19 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 20 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 22 sati ranije

Foto...