Dve stvari Vam ocigledno ne nedostaju : zelja za pisanjem i kultura ponasanja u odgovorima na komentare na Vase tekstove u AM-u. Pa kada je tako , zasto onda ne pisete o temama koje su pribliznije profilu Astronomskog magazina? To moze znaciti samo jedno - prerastanje u pravog autora naucnopopularnih tekstova koji je valjano upucen u materiju o kojoj pise. Poznato je nepisano pravilo da "samouki amateri" - kako ste naveli - cesto mogu pisati daleko zanimljivije naucnopopularne clanke od mnogih koji imaju odredjene titule. Sada je na Vama da potvrdite pomenuto pravilo.
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Miki:
    O problemima sa AI se godinama... 2 sati ranije
  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 16 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 18 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 19 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 20 sati ranije

Foto...