"... 0,5% stanovništva čine crnci, a da 75% ljudi živi u heterogenom braku sa decom, dok je svega 0,5% u gej braku. Pravi rezervat!" Znači, po mišljenju gospodina Dragovića, najlepša mesta na svetu su ona bez crnaca i gej populacije. Oni kvare svet ili šta?
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 7 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 9 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 10 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 11 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 13 sati ranije

Foto...