I dan danas mi nije jasno kako su se uopste stekli uslovi da se u jeku hladnoratovskog ludila organizuje zajednicka misija. Jasno mi je da su se astronauti medjusobno postovali (to se recimo videlo po izrazima zalosti kod nesreca druge strane) i da su su naucnici i inzenjeri zudeli da razmene informacije. Ali pitali su se politicari. Kad pogledate reakcije politicara na uspehe druge strane, jedino sto su zeleli da razmene jesu bili nuklearni projektili. Kako su to dogovorili?
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 7 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 9 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 10 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 11 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 13 sati ranije

Foto...