"Nema sumnje da je ovo trenutno moja misija-favorit. Još od detinjstva sanjam da vidim slike najdalje (tada) planete. Bio sam debelo razočaran kada sam se suočio sa činjenicom da će „Voyageri“ posetiti sve spoljnje planete SEM PLUTONA! Zato sam bio oduševljen kada je NASA 2006. pokrenula misiju „New Horizons“ ka mom ljubimcu." Potpisujem, ovo kao da sam ja napisao. Isto sam bio razočaran kada sam saznao da Vojadžeri neće posetiti Pluton, a isto tako oduševljen kada je startovala misija "New Horizons".
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 7 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 9 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 10 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 11 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 13 sati ranije

Foto...