Radije bih se slozio sa poslednjim komentarom da godisnja doba zavise od nagiba zemlje prema suncu, tj sjeverne i juzne zemljine polulopte prema suncu. Da li su na juznoj polulopti zime identicnog inteziteta kao i na sjevernoj? NE! A koja sila dovodi do promjene nagiba zemlje prema suncu? Ako se Zemlja okrece oko svoje ose iz razloga jer postoji odredjena sila za to, morate se sloziti da je ta sila mnogo velika u odnosu na covjeka i njegove potrbe, pa zasto onda nema prefectan (motor) system koji bi koristio istu silu za okretanje...
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 7 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 9 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 10 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 11 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 13 sati ranije

Foto...