Naručio sam je jer sam stekao utisak da je odlična. Citat iz biblije sam video na početku ovog teksta. Nisam ni kritikovao knjugu kao delo, već mešanje baba i žaba. Iako pisci praktikuju da mešaju religiju i nauku zbog većeg broja čitalaca ja to nikako ne volim da mešam jedno sa drugim.
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 7 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 9 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 10 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 11 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 13 sati ranije

Foto...