Pročitao sam 1/3 knjige, na preskok, i možda zato nisam naišao na citat iz Biblije. Sem toga, ne vidim šta nije u redu sa citiranjem bilo koje knjige pa i Biblije. Ako je knjiga dobra pretpostavljam da je onda i citat na mestu i odgovrajući. Ja mislim da je ova knjiga izvrsna! Bogata je podacima, jasna je i dobro objašnjava ono o čemu govori. Ali dobro, ukusi su različiti :)

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 7 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 9 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 10 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 11 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 13 sati ranije

Foto...