Nagadjanje je i da li smo sami ili ne u vaseljeni ali to nezovu drskost ili sarlatanstvo.Ja se neslayem u svemu sto je covek rekao ali teroristicki napad se ne moze sasvim iskljuciti.Raketa ili ne raketa/ nema veze - ko nam garantuje da vec na lansirnoj rampi nije nesto uradjeno.Ne postoji na svetu stepen beybednosti koji je nemoguce probiti.
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 10 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 12 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 13 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 14 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 16 sati ranije

Foto...