slstv, ma to zorkic uporno laze da ja imam samo nekoliko stotina clanaka, rijec je o tisucama ali to citateli am-a nikada nece saznati jer u tom slucaju zorkic gubi davni dogovor u kojemu jasno pise kako mi nakon prve tisuce clanaka honorar sa 0.00 eur po clanku raste za 127% a nakon dvotisucitog clanka za dodatnih 67%, da sada ne ulazimo u detalje a onako samo za info dijelovi MIRa2 su zapravo okosnica ISSa...
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 7 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 9 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 10 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 11 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 13 sati ranije

Foto...