svi ste u pravu, i dobar je teleskop i dobar je fotoaparat i dizajn je iz sedamdesetih i nije iss vec se radi o miru...malo igranja za vrijeme dok se teleskopi vani smrzavaju u kuci...drago mi da ste opazili kako je rijec o miru a ne issu, na stranicama am obitavaju ljudi koji opaze i procitaju svaku stvar i tesko "je podvaliti" i to je ono zasto je astronomski magazin iz srbije i zvjezdarnica.com iz hrvatske medij koji se cijeni....naravno mi koji suradjujemo sa istima pocesto se i igramo, ozbiljnih tema ima na pretek u zivotu i borbi za opstanak...izivajte u nasem iss-miru
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 7 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 9 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 10 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 11 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 13 sati ranije

Foto...