Na zalost, kako stvari stoje u ovom momentu, nece biti nista od decembarskog spektakla na nebu... Jako mi je zao sto nije prezivela ( ovo pisem u toku prenosa )... Steta...Bas mi je zao. Ipak srecan sam sto sam je posmatrao pre par dana...
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 8 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 11 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 11 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 13 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 14 sati ranije

Foto...