Прича је ок. и доста јака али неразумем зашто морају да умру на крају / астронаути / Током читања све сам очекивао да они некако преживе и можда је глупо ово што кажем али мислим да их је требало оставити у животу и завршити хепиендом.То је неко моје мишљење
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 11 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 13 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 14 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 15 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 17 sati ranije

Foto...