Izgleda da su tekst malčice ispravili, više ne spominju ulazak u atmosferu. Još ako iskopaju negde članke svojih kolega iz 1910. o trovanju cijanovodonikom... :-). Šalu na stranu, ovo se dešava kada mlad(a) novinar(ka) dobije "hitan nalog" da napiše "nešto o toj kometi". Sledi "googlanje", pa malo "tubovanje", pa mama doda nešto...i tekst je na urednikovom stolu. Nažalost, mnogo puta viđeno.
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 8 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 11 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 11 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 13 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 14 sati ranije

Foto...