Postovani, kao sto sam u odgovoru gore naglasila, moja licna greska je sto se nisam snasla sa prebacivanjem metara i kilometara i hiljada i miliona. Mislim da je to odlican nauk za buduce poduhvate u oblasti o kojoj sama saznajem i informisem se, sticem znanja i popunjavam sve one pukotine koje imam, pa sam veoma zahvalna na svakoj ukazanoj gresci i rado cu se truditi da ih ne pravim vise. Veliki pozdrav dragom ljubitelju astronomije,
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 8 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 11 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 11 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 13 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 14 sati ranije

Foto...