Postovani, hvala na konstruktivnoj kritici. Sto se tice podataka o perihelu, apsolutno ste u pravu. S obzirom da sam pocetnik u ovoj oblasti, slobodno mi ukazite na greske. Pokusala sam da se izrazim u metrima, ostali su km i jos milioni. Ja i moja matematika, nikada mi nije bila jaca strana.I treba da me ispravljate. Sa magnitudom se jos uvek borim da je razumem na adekvatan nacin. Napokon sam razumela odnose -4 i 4.Sjaj C/2011 W3 je bio na nivou sjaja Venere, negde izmedju -3 i -4. Ucim u hodu i zato volim da kazem da svi mi zajedno pisemo ove clanke...sugestijama i predlozima. Srdacan pozdrav,
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 8 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 11 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 11 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 13 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 14 sati ranije

Foto...