U koju vremensku zonu će ući jedna zemlja je stvar vlade te zemlje. A vlade se rukovode ne samo geografskim položajem zemlje već i privrednim i političkim razlozima. Dakle, mislim da je stav naše vlade da je iz tih geo-ekonomsko-političkih razloga korisno da Srbija bude u srednjeevropskoj zoni.

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 9 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 12 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 12 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 14 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 15 sati ranije

Foto...