Zdravo Slavko! Jako dugo nisam imao prilike videti tvoj snimak Sunceve aktivnosti.Snimak Suncevih pega je dosta dobar ali vidi se da su vremenske (ne)prilike umesake svoje prste.Zalosno u Vojvodini je jako malo pogodnih trenutaka za astro fotku pogotovo planetarnu.Vedro,mirno i prozracno nebo ti zelim u daljnjem radu.Zolika.
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 9 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 12 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 12 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 14 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 15 sati ranije

Foto...