Ko je u svemiru, Ameri? Ma oni su tamo zaostali :). Da citas tekstove sa ovog sajta, znao bi i da trenutno NEMAJU raspoloziv prevoz 'za gore'; drugi ih voze, vec neko vreme. Sto je tek tema za sebe... bruka!
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 9 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 12 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 12 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 14 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 15 sati ranije

Foto...