Postovanje, pozdrav i Vama. I sama se pitam sta je posle kvazara ako su oni najudaljenija svemirska tela?U nasim vizurama, ograniceni trenutnim naucnim znanjima, kvazari su kao neka granicna linija...a iza njih je potpuni mrak i tajna svemira.Ali, da li je? Mnogo pitanja....a odgovori se moraju probrati, ako ih uopste i ima.
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 10 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 12 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 13 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 14 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 16 sati ranije

Foto...