Postovani Drasko, hvala na pohvalama. Mislim da je kolonizacija Marsa, posmatrana iz sociolosko-politicke vizure zapravo odgovor na vecita pitanja nama poznate civilizacije. Ko vlada? Nad kime vlada? Kako vlada? Da li je uopste moguca vladavina coveka u uslovima zivota kakvi su na Marsu? I kako je rekao nas citalac u prethodnom komentaru, da li je autoritet sa Zemlje uopste validan u osami osvajanja Marsa? I, da li je moc, van orbite, definisana na drugaciji nacin. Mene sve te dileme jednako muce. Veliki pozdrav, do nekog novog teksta, SARA
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 11 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 13 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 14 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 15 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 17 sati ranije

Foto...