Bez obzira na 19 tacaka mog prethodnika, odlazak na Mars bih doziveo kao nagradu.. Zivot u Srbiji je ocajan, plata mala i iako ptice i dalje cvrkucu (a nece jos dugo) sunce sija i ima lepih momenata, ipak se sansa za ovakvu avanturu ukazuje samo jednom u zivotu (dosad nije bilo ni to jednom)... a rado bih i bubreg uzeo, cisto iz opklade ovom iznad mene.. Ne budite smesni, ima onih koji bi isli na drugu planetu samo tako, ipak nismo svi totalno apaticni... a sto kaze devojka, sansa da medju prvima krocis tamo takodje nosi svoju draz. A o onih 50 kvadrata da ne govorim, pa ko je ikad video toliko prostora u Srbiji? Tako da lutko samo napred ne slusaj ove pametnjakovice, cek samo da i ja posaljem, mozda zajedno odemo... :)
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 11 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 13 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 14 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 15 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 17 sati ranije

Foto...