Fotografije su lepe , ali meni je najzanimljivije da gledajući dugu tj. njen kraj , vidimo da se ona formirala veoma blizu snimatelju. Ako se ne varam duga je formirana maksimalno 500 metara od posmatrača , s obzirom da se vidi brdo iza duge ( to je druga obala Dunava , Kamenička strana).Dunav je širok malo manje od 400 metara , a snimatelj ne više od 200 metara do Dunava. Oduvek sam smatrao da se ona formira dosta daleko , ali ovo je veoma zanimljivo. Da ste se potrudili možda ste mogli i da nađete ćup sa zlatom na kraju duge (osim ako je možda na njenom drugom kraju).
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 11 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 13 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 14 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 15 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 17 sati ranije

Foto...