Bila sam iznenadjena kao dijete da golim okom vidim sve svjetlucave cestice u zraku, sto nije moguce normalnim okom vidjeti. Bojala sam se toga godinama no to me je uvijek energetsko punilo i smirivalo. Prije nekih 15 g sam otisla ocnom dr na pregled i on je zastao i sumnjivo me poceo gledati? Mislim si , sta mu je? Te mi je objasnio da je moja gradja oka ispunjena sa tisucu svjetlucalih stakalaca koja se krecu velikom brzinom????? Rekao mi je samo kao odgovor FENOMEN. Ups sta sad? Nezna odakle i zasto? Tako gledajuci ovu zvijezdu nesta mi je to sve poznato? Neke te energije, znaci i mi smo poneki stvoreni od sitnih tih energetskih dijelova, cemu to sluzi nemam pojma samo znam da je poznato dr ima da sam hyperaktivan covijek kojemu ne treba puno sna. Imam tri bubrega, nasli su mi i dvije zracne cijevcice u desnom uhu ....to sto smo i cemu to sve treba proci dugo vremena da bi bili svjesni svega
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 11 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 13 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 14 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 15 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 17 sati ranije

Foto...