Po ovome sto sam procitao, cini mi se, pulsar je na pola puta do crne rupe. Ima dovoljnu gravitaciju (ogromnu masu u odnosu na povrsinu) da deformise svjetlost, tj. da fotoni jedva bjeze od nje, a opet manja od crne rupe kojoj ni fotoni ne mogu pobjeci. samo mi nije jasno kako su dosli do zakljucka o cvrstini povrsine?
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 11 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 13 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 14 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 15 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 17 sati ranije

Foto...