Moja supruga i ja smo videli meteor ili bolid dok smo se vraćali prema Beogradu obrenovačkim autoputem , ali nam se učinilo da ide iz pravca Obrenovca ka Kalemegdanu, baš kako vodi autoput. Bio je jako nisko , bezmalo kao avion koji sleće. Bili smo u kolima i nisam čuo nikakvu eksploziju a on je jednostavno nestao na nebu, kao da se samo ugasio. Pozdrav svima
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 11 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 13 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 14 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 15 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 17 sati ranije

Foto...