Nazalost iz finansijskih razloga (cena stampanja koja svakim danom postaje sve paprenija) nisam u mogicnosti da ,,Grotlo,, objavim i ,,na papiru,,, sa koricama itd.Vi niste prvi koji ste me to pitali, medjutim čak i da je objavim naše SF tržište je nedovoljno veliko da pokrijem troskove.Ranijih godina sam uspevao uz pomoć sponzora i da odštampam poneku knjigu u tiražima koji nisu bili veći od 500 primeraka ali sada je baš stegla kriza i stvarno je teško (Ova novela je nakon završetka pisanja ipak makar i simbolično ,,izdata,, na papiru tako što je na boljem laserskom printeru izbačeno desetak primeraka koji su ukoričeni i podeljeni prijateljima )Ostaje da se nadamo svetlijim vremenima a ja sam odlučio da je bolje da se moji tekstovi čitaju pa makar i u elektronskoj formi nego da čame u nekoj fijoci dok ja čekam na njihovo štampanje (i uzdišem ) MSvako dobro !
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 10 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 12 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 13 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 14 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 16 sati ranije

Foto...