Uz dužno poštovanje Marino, tu se baš ne slažemo, naime oko korišćenja Plutonijuma u svemirskim misijama (ali da ipak preciziram - u svemirskim misijama koje polaze sa površine naše planete ) Znam da voliš Segana - pročitaj deo u njegovoj knjizi ,,Kosmos,, u kome on taj element naziva ,,najpogubnijim na Zemlji,, Kontaminacija Plutonijumom nije isto što i kontaminacija Uranijumom.Budući da sam trenutno predlagan za predsednika jedne nevladine ekološke organizacije čiji sam inače član možda ovde reagujem više kao ekolog nego nešto drugo ali svejedno ja sam protiv ovakvih rizika koji me pomalo podsećaju na slučaj doktora Fausta
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 11 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 13 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 14 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 15 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 17 sati ranije

Foto...