kaku je stvoren, poput segana nekada, da približi auditorijumu neke osnvne zakone fizike i primere njihovih uticaja u svakodnevici...ali kada čitamo njega nakon već duboke ugaženosti u kvantna polja, standardni model, vrste i tipove masa i boja čestica, teorija struna, simetrije,inflacije, M teorija, pozajmljivanju energije... i ostalih stvari što zadju glavovolju (meni, naravno) e tek mi onda nije jasno kako on to tako uspeva da primeni i objasni nekim analogijama...čovek je car al me zbunjuje ..il je sve tako prosto ili nas on to malo...hehe!!!...i nisam siguran da se svemir ne okreće, jer kretanje je relativna stvar..sve je kako za koga....to ne znamo ni kaku ni ja niti bilo ko sem možda nekog ko ima moć da vrši opservaciju nad vima nama i nenarušava nam talasnu funkciju, čisto da budemo što stabilniji u svojoj totalnoj nestabilnosti i ludilu što o kme tekst gore svedoči hehe
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 12 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 15 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 15 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 17 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 18 sati ranije

Foto...