Procitao sam ovu pricu o Tesli ,Pupinu i - nama,u jednom dahu.Vrlo me uzbudila.Ne zbog sadrzaja,jer mi je uglavnom poznat,niti zbog ispravnih stavova,koji kod nas ne prolaze,nego zbog stila, a covek je, zapravo,sopstveni stil. Obradovalo me to da ima ljudi od pera ,poput Slobodana Bubnjevica, u ovom nasem palanackom moru ispodprosecnosti.
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 14 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 16 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 17 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 18 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 20 sati ranije

Foto...