Aleksandru.. Ako bi ste bili ljubazni da ne pišete o religiji i crkvi jer očigledno vam to ne ide od ruke,nego lepo vi dajte neki članak za ljubitelje astronomije.Uostalom zbog toga i ljudi ovde dolaze a ne da im bilo ko pametuje o veri. Pozdrav
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 14 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 16 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 17 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 18 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 20 sati ranije

Foto...