Marko994 Nisam te razumeo o cijem preterivanju je rec? Ako si vernik to je tvoj izbor ali ne volim kada neko nesto hoce da nametne, a to crkva uvek radi. ..NE MOJ TE DA HULITE NA BOGA !!!.. da li to prizivas INKVIZICIJU? Sad sam se naostrio da ti jos nesto napisem ali mi nece odobriti ovaj komentar ali sve u svemu mislim ..................
Author: Gost

Komentari

  • Aleksandar Zorkić said More
    Siniša#
    AM izlazi na latinici (kao i... 14 sati ranije
  • Miki said More
    AI odlično sklapa tekstove, (u principu... 16 sati ranije
  • Синиша said More
    A sad ozbiljno. AI u deliću trena,... 17 sati ranije
  • Duca said More
    @Nikola
    Dok su u pitanju čiste... 18 sati ranije
  • Nikola said More
    Super, definitivno AI ima svoje koristi,... 20 sati ranije

Foto...